Pazartesi

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 10 Süper Taktik

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları
Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları Hakkında 10 Süper Taktik Öğrenmek İstemez misin?

Hangi kadın kendisini erkekleri aşık etmenin yolları konusunda geliştirmek ve eğitmek istemez ve hangi kadın erkekleri elde etme sanatında ustalaşmayı arzulamaz?

İşte bu yazı, değerli okurlarıma erkekleri aşık etmenin yollarından 10 adet süper taktiği aktarma iddiasıyla kaleme alındı. Bu taktikleri "süper" sıfatı ile tarif etmemin sebebi şu: Şayet bir kadın bu taktiklerden bir tanesini bile yerli yerinde kullanma becerisine sahip olursa, hayatına ciddi anlamda renk katabilir.


Sana tavsiyem, erkekleri aşık etmenin yolları adına yüzlerce taktik içinden seçtiğim bu 10 adet süper taktiği kelimesi kelimesine oku; göreceksin ki bir erkeği kendine bağlama hususunda bir hayli birikim elde edeceksin.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 1. Süper Taktik

1. Birinci yöntemi yaşanmış bir hikaye ile anlatayım:

Adam, hapse düşer; fakat aklı karısında kalır. Çünkü karısının tek geçim kaynağı tarladır ve karısının tarlayı kazması gerektiğini bilir. İşin kötü tarafı adamın karısı bunu becerebilecek kapasiteye sahip değildir.

Adam, karısına şöyle bir mektup yazar: "Karıcığım, çaldığım altınları bizim tarlaya sakladım, sakın kimseye söyleme!"

Mektubu okuyan polisler, adamın evine giderler ve tarlanın altını üstüne getirirler; fakat altın maltın bulamazlar.

Adam karısına ikinci bir mektup gönderir: "Artık tarlayı ekebilirsin, hapiste ancak bu kadarını yapabildim."

Şimdi bu öykü bize erkekleri aşık etmenin yolları adına çok basit ama oldukça etkili bir yöntem sunuyor: Zeka, espri ve imkânları kullanma üçlüsü.

Bu güçlü üçlüye sahip olan kadınların erkekleri aşık etmenin sanatının duayenleri olduğunu herkes bilir.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 2. Süper Taktik

2. Annesi olma sakın.

Anneler, şefkatli oldukları kadar koruyucu ve engelleyici bir niteliğe de sahiptirler; bu sebeple "anne gibi davranmak" şefkat ve ilgi bağlamında mantıklı olsa da koruyuculuk ve engelleyicilik bağlamında oldukça iticidir.

Bu sebeple onu koruyup kollamak ve özgürlüğünü kısıtlayıp engelleyici tavırlar sergilemekten uzak durmalı, kısaca "annelik rolünü" bırakmalısın. Aksi takdirde en iyi ihtimalle onun kankası olursun, sevgilisi değil.


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları
Erkekleri Aşık Etmenin Yolları


Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 3. Süper Taktik

3. Pozitif ol.

Bu konuda oldukça şanslı ve avantajlı olduğunu iddia edebilirim; çünkü kadınların çoğu negatif enerji yüklüdür ve erkekler buna rağmen kadınları severler.

Fakat erkekler, pozitif kadınların birlikteliği uğruna her şeyi verebilirler; kaldı ki bu tecrübeyle sabittir. Neden mi?

Çünkü erkekler, şikayetle oturup yakınma ile kalkan kadınlarla olmaktan dolayı "tükenmişlik sendromu" yaşarlar ve bu sendromu atlatabilmek için de pozitif kadın arayışına girerler. Tabi böyle bir kadına denk geldiklerinde de sevinçten çılgına dönerler.

Bu durum, erkeğin bütün olumlu duygularını bu tip kadınlara odaklamaları ile sonuçlanır ve bu sonuç çoğunlukla aşkı doğurur. Öyleyse erkekleri aşık etmenin yolları konusunu merak eden bir kadın, ne olursa olsun pozitif olmanın bir yolunu bulmalıdır.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 4. Süper Taktik

4. Onu köşeye sıkıştırma ve rahat olmasını sağla.

Bir insanın seni sevmesini arzu ediyorsan, senin yanında rahat olmasını sağlamalısın ve onu sıkıştırmak yerine yanında ferahlık duymasına kapı aralamalısın.

Taktik çok basit aslında: "Algıla ve yargılama; sıkıştırma ve rahat olmasını sağla; zorlaştırma, kolaylaştır; nefret ettirme, müjdele."

Kendini köşeye sıkışmış olarak algılayan bir erkek, yaşam alanının daraldığını duyumsar ve nefesi kesilir. Nefesi kesilen ve yaşam alanı daralan biri ise, aşık olmak bir tarafa nefret duymaya daha meyilli olur.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 5. Süper Taktik

5. "Dünden razıymış." modunda olma.

Kendini teslim eden ve dünden razıymış modunda olan bir kadın, erkeğin elinden oyuncağını almış ve cazibesini kaybetmiş olur.

Erkeklerin zoru sevdiğini ve dahası zor olana talip olduklarını bilmeli ve ilişki içerisinde kendini ona hemencecik sunma akışkanlığına kapılmamalısın. Çünkü bunu yaparsan, erkeğe keşfedilecek hiçbir şey bırakmamış olursun. Aşkın bir keşif yolculuğu olduğunu hesaba katarsak, bu durumun erkekleri aşık etmenin yollarına darbe indireceğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Bırak erkekler seni elde edebilmek maksadıyla mücadele etsinler ve seni elde ettiklerinde de bu mücadeleden galip çıkmanın hazzını ve mutluluğunu yaşasınlar.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları
Erkekleri Aşık Etmek

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 6. Süper Taktik

6. Hayattan yakınma.

Erkeklerin nefret duygusunu tahrik eden ve onları antipatik hisler ile dolduran en büyük etkenlerden biri de kadınların hayattan şikayet etmeleridir.

Hayattan şikayet edip sürekli olarak yakınan bir kadın, etrafına negatif enerji saçarak dolaşan itici bir tip olarak kalır erkeğin zihninde ve bu tip bir kadın, hayata gülümseyen bir kadına nispeten oldukça şanssız sayılır bu yolda.

Öyleyse şikayeti ve dırdırı bir tarafa bırakıp hayata gülümsemeyi tercih etmeli ve karanlığa küfretmek yerine kalkıp bir mum yakmayı denemelisin.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 7. Süper Taktik

7. Değişik konularda bilgini arttır.

Kadınları sadece cinsel obje olarak gören eski kafalı erkeklerin tersine birçok erkek, kadını bir "sohbet arkadaşı" olarak tasavvur eder aklında.

Ve bu tasavvura uygun bir aday aramaya başlar. Bu yüzden bir kadının kendini her anlamda geliştirip bilgi katsayısını arttırması ve birikimine katkı sağlaması şarttır.

Bu özellik, eskiden erkeklerin tercih sebepleri arasında düşük bir öneme sahipti; ama artık öyle değil.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 8. Süper Taktik

8. Bazen ilk adımdan kaçınma.

İlk adımın erkek tarafından atılma adeti artık tarihe karıştı. Bu sebeple ilk adımı erkekten bekleyen pasif bir kadın olmak yerine, ilk adımı atma cesareti ile dolu ve özgüven sahibi aktif bir kadın olmayı tercih etmelisin ve şunu unutmamalısın:

Erkekler, cesur ve kendinden emin kadınlardan çok etkilenirler ve bir kadının erkekleri aşık etmenin yolları adına en güçlü silahlarından biri de özgüvendir.

Bu bağlamda özgüvenini ortaya koymalı ve kendine güvenerek ilk adımı atma cesaretini göstermelisin.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları
Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 9. Süper Taktik

9. Göz teması kur; ama gizemini de koru.

Göz teması, tatlı bir tebessüm ile birleşince hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı bir silaha dönüşür. Hele ki bu tebessüme eşlik eden göz kontağının içinde az biraz gizem ve esrar varsa, işte bu silah erkeğin kalbinin ta derinlerine kadar saplanır.

Kadınların göz teması kurma noktasında usta olanları, bu işi çok iyi kotarır ve sadece bu niteliğe sahip oldukları için bile, erkekleri aşık etme yollarına vakıf olduklarını iddia edebilirler. Ne diyelim, darısı başına...

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 10. Süper Taktik

10. İmzanın önemini kavra.

İmzanın erkekleri elde etme sanatındaki önemi üzerinde dururken sadece şu kadarını söylemeliyim:

Bir kadının kendine ait bir tarz oluşturup onunla temsil edilir hale gelmesi (yani o işte kendi damgasını kullanması) muazzam bir çekim gücü yaratır erkekler üzerinde.

Örneğin güzel ve etkili bir koku, bir kadının imzası olabileceği gibi, farklı bir ayakkabı da bir imza olabilir. Bu yelpazeyi kendi hayal gücünle istediğin kadar genişletebilir, renklendirebilirsin.

Erkekleri Aşık Etmenin Yolları, 11. Süper Taktik

11. On taktik sözü vermiştim ama 11. taktiği yazmadan geçemedim; çünkü bu taktik birçok kadının hayatına dokundu.


Bu inanılmaz taktiğe buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Önemli Not: Yukarıda tıkla diyerek yönlendirdiğim kitaplarla ilgili araştırma ve inceleme yaparken bir sitede çok tuhaf yorumlara denk geldim, belki dikkatini çeker diye o yorumları aşağıya aldım:
İstersen Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları, 10 İnanılmaz Yöntem ve Eski Sevgilimi Özledim, Ne Yapmalıyım? Mükemmel Yollar adlı yazılarıma da göz atabilirsin.

İlgili kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, erkekleri aşık etmenin yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder