Cuma

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları

erkek sevgiliyi geri getirme yolları
erkek sevgiliyi geri getirme yolları

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları

Değerli hemcinsim, eski sevgiliyi geri kazanma yolları isimli bu blogda, birçok yazımda muhtelif yollar kullanarak sevgilinin geri döndürülmesi için atılacak adımları anlattım. Bu makalemde de "erkek sevgiliyi geri getirme yolları"nı aktaracağım.


Maddeler halinde aktaracağım bu formüllerin hepsi, önemli bir bütünün parçaları olduğu için her bir maddeyi (ve tabi bütün maddeleri) son satırına kadar anlayıp öyle yola çıkmalısın:

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 1

1. Şu istatistiğin rahatlatıcı etkisini içinde hissetmeye çalış ve acele etme:

Araştırmalar, bir insanın eski sevgilisinden ayrıldıktan hemen sonra başladığı yeni bir ilişkiyi yüzde doksan beş (% 95) olasılıkla sürdüremediğini söylüyor.

Yani ayrılık sonrası başlanan yeni ilişkilerin yalnızca yüzde beşi (% 5) kalıcı ve sürekli oluyor.

Peki, bu istatistiği erkek sevgiliyi geri getirme yollarına tatbik ettiğimizde karşımıza ne gibi olumlu sonuçlar çıkar?

İlk olumlu sonuç şudur: Eski sevgilimiz hâlâ bizim elimizde ve bizim etkimizdedir. Bizim onu unutmakta zorlandığımız ve yeni bir ilişkiye başlama konusunda sıkıntı yaşadığımız gibi, o da bizi unutamıyor ve yeni biriyle hayatını birleştiremiyor.

Bu istatistiksel bilginin bizim açımızdan ikinci avantajı ise şudur:

Eski sevgilimizi geri kazanmak için acele etmemize hiç gerek yok; çünkü o, zaten bize geri dönmeye programlı. Yeter ki uygun zamanda harekete geçmeyi bilelim ve yanlış adım atmayalım.

Bu maddeyi şöylece özetlememiz mümkün:

"Acele edip onu başka birine kaptırma kaygısıyla hareket etmeye hiç gerek yok; zira onu bir başkasına kaptırma olasılığımız çok düşük."


Erkek Sevgiliyi Geri Getirmenin 2. Yolu


2. Ümitsiz olma. Aksi takdirde onu hiçbir zaman elde edemezsin.

Sevgili hemcinsim, ümitsizce hareket eden bir kadının sevdiği erkeği hiçbir zaman elde edemeyeceği, genel bir kaidedir. Çünkü ümitsizlik, eyleme geçme isteğini baltalar ve insanı hareketsizliğe mahkum eder.

Hem zaten, erkek sevgiliyi geri getirme yolları konusunda ümitsiz olmanın da hiçbir mantığı ve tutarlı sebebi yoktur; çünkü sevdiğin ve geri döndürmek istediğin erkeği bir kez kendine aşık ettiğin halde ikinci kez aşık edememen olanaksız.

Düşün ki onu bir kere kendine aşık etmiştin zaten. Peki, bunu bir daha yapman neden imkânsız olsun ki? Hatta şimdi daha avantajlı bir konumdasın; zira artık onu daha yakından tanıyorsun.

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 3

3. Kulaktan dolma bilgilerle yola çıkma; yarı yolda kalırsın, elin böğründe kalır.

Burada, "kulaktan dolma bilgiler" derken özelikle vurgulamak istediğim şey, forum sitelerinde yer alan ve herhangi bir bilimsel temelden yoksun olan sözde planlardır.

Eğer bu sözde planlara riayet ederek erkek sevgilini geri getirmeye çalışırsan muhtemelen pişmanlık dolu yıllar yaşamak zorunda kalırsın.

Dostum, erkek sevgilini bir şekilde kaybettin zaten, şimdi ise onu geri kazanmak istediğine göre, artık daha doğru adımlar atmalısın. Ve bu doğru adımlar, hem güvenilir hem de garantili olmalı. Öyle her önüne gelenin kullandığı taktiği kullanırsan erkek sevgilini bir deneme tahtasına çevirirsin ve sonuç olarak hüsran yaşarsın.

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 4

4. Kendi hatalarını gör ve hatalarını gördüğünü erkek sevgilinin görmesini sağla.

Değerli hemcinsim, her ilişkinin bir hata ile sona erdiğini hepimiz biliyoruz. Bu hatayı yapan kişi de bazen erkek bazen de kadın oluyor.

Eğer bu ilişkide, hataların büyük kısmının erkek sevgilinde olduğunu düşünüyorsan, bu doğru olabilir; fakat senin hiç mi hatalı davranışın olmadı?

İşte bu noktada sana düşen, hiç kimsenin hatasız olmadığı gerçeğini aklında tutarak, kendi hatalarını görüp düzeltme ve telafi etme yolunu seçmektir.

Sonuçta, erkek sevgilin de bir insan ve senin bu erdemini gördüğünde seni yeniden geri isteyecektir.

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri 5


5. Bütün suçu ona atma.

Hatta bütün suç erkek sevgilinde olsa dahi, yine de bütün suçu ona atma; çünkü kendisine suç isnat edilen kişi, gerçekten suçlu olsa ve bunu bilse bile, yine de kendini savunma ihtiyacı hissedecektir.

Bir insanın kendini savunmaya geçmesi ise, problemin çözümsüz kalacağının kanıtıdır. Amacın problemi çözmek olduğuna göre, onu suçlama yoluna hiç başvurma.

Bunu yapmak yerine, suçu paylaşmak daha akıllıca bir tutum olacaktır.

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 6

6. Mutlu ol ve seni mutlu olan etkinliklere yönel.

Sevgili hemcinsim, erkek sevgilini geri kazanmak için kendini ruhsal ve bedensel olarak mutlu edecek şeylere yönelmelisin.

Erkek sevgilin senin bu mutlu halini görünce seni yeniden elde etmek ve sahiplenmek isteyecektir.

Tabi olayın bu noktasında, ters psikoloji (paradoksal müdahale) devreye giriyor. Ters psikolojiye göre, erkek sevgilin (biraz da erkeklik içgüdüsü ile) senin mutlu halini görünce seni tekrardan elde etme arzusuyla yanıp tutuşur.

Çünkü sen mutlu halinle, ona, "ben mutluyum, sensiz de yapabilirim, gelmesen de olur" derken, o, bu mesajı "gel" biçiminde algılayacaktır.

Erkek Sevgiliyi Geri Getirme Yolları 7

7. Bir eylem planı oluşturmadan asla yola çıkma.


Bu bağlamda özellikle şu eylem planına (tıkla) bakmalısın.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Ayrıca Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? ve Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası başlıklı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, erkek sevgiliyi geri getirme yolları

1 yorum:

  1. Adsız11:43

    Merhabalar sevgilimden ayrilali bir hafta oldu bizim iliskimiz iki ay surdu birbirimizi daha onceden taniyorduk ve iliski basladiginda seninle evlenmek istiyorum dedi ve cok ciddi planlar kurmaya basladik fakat daha sonra kucuk tartismalari buyutmeye basladi ilgisi azalmaya basladi neden boyle yapiyorsun dedigimde kararsizim dedi ve ben bu ilgisizlige gelemedim ayrildim aramayi dusunmuyorum onun aramasi icin ne yapmaliyim

    YanıtlaSil