Salı

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü
Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Merhaba sevgili okurum, eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarını aktardığım bu sitede bu gün de çok etkili bir geri kazanma taktiği olan gideni geri getirme büyüsünü işleyeceğim. Dikkat etmeni istediğim husus şu:


Gideni geri getirme büyüsü, gayet etkili ve keskin bir büyü olduğundan dolayı, büyüyü uygularken çok dikkatli olmalısın ve bu bağlamda her ayrıntıya riayet etmelisin. Dolayısıyla anlatacağım noktaları daha iyi kavrayabilmek ve yanlış yanlış yapmamak için gerekli yerlerde not almalısın.


Gideni Geri Getirme Büyüsünün Başlangıcı

Bu büyü için elimizde olması gereken malzemeler:

3 adet sarımsak
2 adet nohut
3 adet salatalık
2 adet buğday tanesi

Değerli okurum, bu malzemeleri hazırladıktan sonra gideni geri getirme büyüsünün detaylarını aktarabiliriz:

Bu malzemeler, bir cuma sabahı hazırlanır ve diğer cuma sabahına kadar bekletilir. Tam 7 gün bekletilen bu malzemeler bir kapalı kutu içinde kalmalı. Ve nihayet ertesi cuma, sabah ezandan sonra alınan gusül abdesti ve sabah namazı sonrasında malzemeler kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Evet, ikinci cuma sabahı, ezanla birlikte uyanıp gusül abdesti aldıktan ve sabah namazının iki rekat sünnetini ve farzını kıldıktan sonra, bu malzemeleri kullanmaya başlayabilirsin.

Ve kapalı kutudan çıkaracağın malzemeleri sırasıyla çıkarmalısın. Yani önce sarımsağı, sonra nohutu, ardından salatalığı ve en son buğdayı çıkaracaksın.

Tabi kapalı kutudan bu malzemeleri çıkarırken de her birine 100 besmele ve yüz de Ya Vedûd ism-i şerifini okuyacaksın.

Mesela 3 adet sarımsağın her birine 100 adet besmele ve 100 adet de Ya Vedûd esması okunacak. Aynı şekilde kapalı kutuda bulunan toplam 10 malzemenin her birine 100 besmele, 100 de Ya Vedûd okunmuş olacak.

Bu şekilde gideni geri getirme büyüsünün ilk aşaması tamamlanmış olur. İkinci aşamada ise, gideni geri getirme büyüsü şöyle sürdürülür:

Gideni Geri Getirme Büyüsünün 2. Aşaması


Şimdi bu malzemeler kapalı kutuda güzelce ezilip macun haline getirilir.

Tabi bunları ezip macun haline getirirken de üzerlerine Ya Habib ve Ya Tabib isimlerini okuman gerekir. Sırasıyla yüz tane Ya Habib ve yüz defa da Ya Tabib okuyacaksın bu aşamada.

Gideni Geri Getirme Büyüsü ve Allah'ın Esması

Yukarıda okuduğumuz Allah'ın esmaları (Ya Vedûd, Ya Habib ve Ya Tabib isimleri) gideni geri getirme büyüsünün kara büyü olmadığını, ak büyü olduğunu gösterir ve ak büyünün de darda kalınca yapılabileceği ifade edilir.

Bu önemli ayrıntıdan sonra şimdi de gideni geri getirme büyüsü ile alakalı açıklamalara devam edelim:

Kapalı kutu içindeki malzemeleri macun haline getirdikten sonra, bu macunu geri dönmesini istediğin kişinin fotoğrafına sürmelisin.

Tabi bu kişinin fotoğrafının göğüs hizasında yuvarlak bir dairenin içinde annesinin adı ve kendi adı yazılı olmalı. Örneğin Büşra'dan doğma Vedat gibi.

Bu macunu geri getirmek istediğin kişinin fotoğrafına sürerken de yüz defa Ya Cami esması okunur.

Ve bu fotoğraf, üzerindeki macun ile birlikte evin en görünen yerlerinden birine asılır. Altına da şu ibare yazılır:

"Ey Allah'ın ulvi ve süfli mahlukları! Bu kişi, dönmesi umulan kişidir. Buna bir zarar gelmemesi için tetikte olun. Ona kol kanat gerin ve onu hikayeniz altına alın. Aksi takdirde Allah sizi cezalandıracaktır."

Bu fotoğraf, altına yazılan bu ifadeler ile birlikte tam bir hafta bekletilir.

Bu bir haftalık zaman zarfında ise, her gün 1000 (bin) defa Ya Şedidel Batşi ism-i şerifi okunur.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Önemli Ayrıntıları


1. Verilen esmaların hepsi yüzer defa okunur. Eksik ya da fazla okunması halinde büyünün tılsımı bozulabilir.

2. Verilen malzemelerin sayısı da önemli bir husus olduğu için bu malzemeler de eksik veya fazla kullanılmamalıdır.

3. Gideni geri getirme büyüsü için kullanılan fotoğraf, açık ve net bir şekilde giden kişiyi tasvir etmelidir. Eğer giden kişinin fotoğrafı yoksa, onun yerine çamurdan veya balmumundan yapılan basit bir heykel de kullanılabilir. Bu heykeli kendi elinle yapabilirsin. Önemli olan onu temsil etmesidir; çok özene bezene hazırlamana gerek yok.

4. Gideni geri getirme büyüsünün çok etkili bir büyü olduğu ifade edilir; ancak büyülerin de Allah'ın takdiri doğrultusunda gerçekleşeceğini biliriz. Dolayısıyla bu büyü kesinlikle tutacak diyemeyiz; çünkü burada aslolan şey, Allah'ın büyüye izin vermesidir.

5. İnternet ortamında, büyülerle ilgili inceleme yaparken şu siteyle (tıkla) karşılaştım. Bu siteyi de inceleyebilirsin.


Çok Önemli Not: Bu geri getirme kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen bir internet sitesinde karşılaştığım ve aşağıya aldığım ekran görüntülerini de mutlaka okumalısın:

Çok Önemli Bir Not 2: Ben medyum, astrolog ya da büyücü değilim ve büyüler konusunda yetkin de değilim. Gideni geri getirme büyüsü adlı bu büyüyü de değişik sitelerden derledim. Bu konuda sorumluluk almak istemem, böyle biline.

Anahtar kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, gideni geri getirme büyüsü

1 yorum:

  1. Adsız00:54

    meltem abla merhaba yeni okudum sayfanıza bana yardım edin lütfen 20yaşındayım ve 5yıl önce cnmdan cok sevdgim biri bni bıraktı ve ona inat olsun diye evlendim 2yıl evliliğim sürdü ve bir kızım oldu kızımı kaybettim meft etti şimdi ise ozmnki sevgilm tekrar arkadşca bana yazdı ama sadce arkadşca ve bn hala onu seviyorum ondan nefret ediyorum cnki tüm yaşadklarım onun yüznden başıma geldi onu istiyorum bni sevsin ve artık acı çekmek istemiyorum bana yardım et lütfen bir akıl ver bana alışma bağlanma diyor ve yazmıyor onu hala seviyorum bunca yıl bunca acı sonucnda bn onun gbi sevmedim ve bn acı çekiyorum bana yardım et lütfen abla..

    YanıtlaSil