Cuma

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner?

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner?
Eski Sevgili Nasıl Geri Döner?

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? En Doğru Yollar!

Bu soru, bütün bağrı yanık ayrılık hastaları tarafından ısrarla sorulan acı bir sorudur; fakat cevapsız kalan ve böylelikle insanı çılgına çeviren bir soru değil. Evet, bu yazımda, eski sevgiliyi geri kazanma yolları net olarak, eski sevgili nasıl geri döner, diyenlerin kanayan yaralarını sarmaya çalışacağız. Madde madde devam edelim:


Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 1

1. Şurası kesin ki eski sevgili tekrar geri döner. Peki, nasıl?

Bu geri dönüş, seni özlediği ve yeniden elde etmek istediği zaman gerçekleşir. Öyleyse seni özlemesi ve yeniden elde etmeyi arzulaması için neler yapılması gerektiğine odaklanmak zorundayız.

Sevgili okurum, her ayrılık, aslında sonun başlangıcı olma potansiyeline sahiptir; ama ayrılık sonrası rahatsız etmeler ve ikide bir arayıp sormalar, bu potansiyeli kökünden kurutur.

Dolayısıyla sana düşen, dişini sıkmak ve biraz sabırlı olup eski sevgilinle belli bir vakte kadar iletişimini kesmendir.

Bu sayede, hem kendini özletmiş olursun hem de eski sevgilinin ilişki üzerine düşünmesine fırsat vermiş olursun. Ve bu dönemde, senin onu arayıp sormadığını görmesi, onun seni yeniden arzulaması ve elde etmek istemesini tetikler. Yani, eski sevgili ilk etapta iletişim kurmayarak geri döner.

Şimdi de eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun ikinci yanıtı üzerinde duralım:


Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 2. Yol


2. "Sen olmadan hayat neye yarar ki!" şeklindeki arabesk cümleleri kurma ve eski sevgiline böyle bir mesaj gönderme.

Mesaj gönderme, derken sadece telefon veya sosyal medya mesajını kastetmiyorum elbet. Buradaki kastım şu: Tavır ve davranışlarınla böyle bir mesaj göndermemelisin. Çünkü bu cümle ve benzeri çaresizlik cümleleri, hem acizlik ve hem de güçsüzlük ve çaresizlik ifade eder. Ve bu durum da eski sevgiliyi uzaklaştırır.

Evet, sensiz yapamıyorum, sen olmazsan yaşayamam, gibi cümleler, ayrılmadan önce çok romantik ve etkili ifadeler olabilir; fakat şimdi bu tür cümleleri kullanmak: "Ben seni seviyorum ama sen böyle güçsüz birine geri döner misin acaba?" demeye benzer.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 3

3. Araya birilerini sokmaya çalışma ve kendi işini kendin gör.

Eski sevgilisini bir şekilde elinden kaçıran hemen hemen herkes, benzer bir "elçilik" yoluna başvurur. Burada devreye, ortak arkadaşların yardımı girer. Hele ki ortak arkadaşınız da işgüzar biri ise, kurgu hazırdır:

Ortak arkadaş, eski sevgiliye gider. Senin içler acısı halini tasvir edip onun yüreğini yakmaya çalışır. Senin harap olduğunu, intihar etmek üzere olduğunu vesaire aktararak olayı acite etmeye çalışır. Ve eski sevgilini sana döndürmeye çalışırken aslında seni çaresiz ve eli kolu bağlı, karaktersiz ve yeteneksiz biri şeklinde takdim eder. Ve haliyle bu yöntem de işe yaramaz. Çünkü:

Birincisi, eski sevgilin bunun ortaklaşa hazırlanmış bir senaryo olduğunu sezebilir. Bunu sezmesi, ilişkinin köküne kibrit suyu dökmeye benzer. Döneceği varsa da dönmez artık.

İkincisi, sen bu konumda başkasının yardımı olmadan ayakta duramayan çaresiz bir kişilik olarak tasvir ediliyorsun. Hangi aklı başında insan, çaresiz ve yardıma muhtaç biriyle bir hayat geçirmeye razı olur ki! Öyleyse eski sevgili nasıl geri döner, sorusuna, asla "bir başkasının yardımıyla döner" cevabını verme.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 4

4. Kıskandırma.

En sık yapılan hata da kıskandırmaya çalışmaktır. Oysaki kıskandırma, eski sevgiliyi pişman edip geri döndürmeye değil, nefret ettirip intikam almaya yönelik bir davranış biçimi olabilir ancak.

Zaten bütün istatistikler, kıskanan eski sevgilinin nefret duygusuyla dolup taştığını ve kendisinden intikam alındığı izlenimine kapılıp eski sevgilisinden büsbütün uzaklaşmak istediğini ortaya koyuyor. Bu yüzden aklından, eski sevgilini kıskandırarak geri döndürme düşüncesini söküp atmalı ve bu yöntemi hiç düşünmemelisin.

Hele ki kendisiyle kıskandıracağın kişi, eski sevgilinin bir arkadaşı ise, hiç deneme. Çünkü ikiniz de uzun vadede kaybeder, ayrıca şahsiyetsiz damgasını yersiniz.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 5. Yol


5. Ortadan kaybolma.

Birçok aşık, eski sevgilisine güzel bir ders vermek ve bu şekilde ondan intikam almak için ortadan kaybolur. Oysaki eski sevgilinin geri dönme olasılığı her zaman için çok yüksektir. Ve geri dönmek istediğinde seni ortalıkta görememesi, insani ihtiyaçlarını bir başka insanla giderme yolunu açacaktır ona.

Yani sende bulmak istediği şefkati ve aşkı, bir başka kişide aramaya başlayacaktır. Eğer bu gidiş, uzun süreli olursa, eski sevgilinden tamamen umudunu kesebilirsin. Hangi insan, ölenle ölebilmiştir ki? Her şey unutulur, eski sevgili bile.

Bu husustaki tavsiyem şudur: Onun geri dönüş olasılığını hesaba katarak "ulaşılabilir mesafede" durmaya çalış. Bırak sana istediği zaman ulaşabilsin.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 6

6. Onunla birlikte olduğun vakitlerde, yine onun sevgisi için ihmal ettiğin şeyleri yap.

Örneğin eski sevgilin sinemaya gitmene izin vermiyor muydu? Şimdi git. Saçına mı karışıyordu? Şimdi istediğin gibi şekil ver saçına.

Çünkü bu tavrın, onun nazarında seni yüceltecektir. Bu tavrının bir başka avantajı ise, geri döndüğü zaman seni eskisi gibi sıkboğaz etmeyecek ve bu suretle de özgürlük alanın genişlemiş olacak. Tabi bu durum ilişkinin selametini de uzun vadede olumlu olarak değiştirip etkileyecektir.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner? 7


7. Yedinci yol olarak da derli toplu bir kılavuz bulmanı önerebilirim. Bu konuda şu yazıyı tıklayıp inceleyebilirsin: Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İçin Hangi Kaynağı Kullanmalıyım?

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen bir siteden aldığım ve aşağıya eklediğim garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın:


İlgili kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, eski sevgili nasıl geri döner

25 yorum:

 1. Adsız19:57

  bu kitabın işe yarayacağını nerden bilecez?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili okurum, bu kitabın ne kadar etkili olduğunu ve bu kitap sayesinde binlerce insanın eski sevgilisine yeniden sarıldığını okurlarımdan gelen mesajlardan hareketle biliyorum. Tabi hiç kimse, bunu kendi hayatında denemeden bilemez. Sağlıcakla kalın.

   Sil
 2. Adsız19:32

  eski sevgilimle tartıştık. Bir gün aradan sonra aradı fakat ayrıyız aynı gün içinde cevap vermedim bugün akşam üzeri dün müsait olmadığımı söylemediğin bişey mi kaldı dedim cevap vermedi yazmıyorum bende tabiki çünkü çok ağır sözler söyledi kızgınlıkla ve ilişkimiz öyle bitti ben yine sessiz kalmaya devam mı edeyim ve yine aradığı gibi arar mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sevgili okurum, bu tür durumlarda ilişkiye az biraz mola vermek, en iyi yöntemlerden biridir. Dolayısıyla biraz mola vermenizi tavsiye ederim. Bu arada gelişmeleri de yazarsanız iyi olur.

   Sil
 3. Adsız01:02

  Sevgilimle tam 4 yildir birlikteyiz. Her şey çok iyi giderken yaklaşik son 6 aydir kiz arkadaşımda bana karşi inanılmaz bir soğukluk başladi. Nedenini her sorduğumda biq şeyin olmadigini söyleyerek geçiştirdi. Ama sogukluk o kadar barizdi ki, sonunda kendisi de kabul etti ama nedenini bilmedigini söyledi. Ama beni cok sevdigini ve asla ayrilmak istemedigini söyledi. İlişkiyi kurtarabilmek için aylarca kendimi parcaladim, romantik hediyeler, duygusal sürprizler, ve neler neler. Durmadan kendimden ödün verdim ama bir türlü düzeltemedim. En son gecen hafta restimi çektim. Seni cok seviyorum ama bu şekilde olmuyor diye mesaj attim. O da, seni ben de cok seviyorum ve ugrasiyorum diye yazdi. Ben de ona artik kendisini rahatsiz etmeyecegimi ve iyi düsünmesi gerektigini anlatan msa attim ve 5 gündür haberlesmiyoruz. Onu cok seviyorum ve kaybetmekten cok korkuyorum, sizce ne yapmaliyim? Ters psikoloji yöntemi işe yarar mi dersiniz? Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili okurum, mesajınızı dikkatlice okudum ve şunu anladım: Eski sevgilinizin geri dönme olasılığı çok güçlü ve ters psikoloji bu bağlamda mutlaka işe yarayacaktır. Ancak eğer imkanınız varsa yukarıda sözünü ettiğim kitabı incelemenizi tavsiye ederim. Sağlıcakla...

   Sil
  2. Merhaba ben sevgilimle 2.5 senedir çıkıyordum. Son zamanlarda onu aksattım genelde hep kendi dertlerime düştüm. aramız bozuldu. 1 ay önce ayrıldık. bi kaç kez konuşamayı denedim ama seni istemiyorum seni sevmiyorum artık diyor başka bişey demiyor. Ben ondan vazgeçmek istemiyorum. Onu çokta sıkboğaz etmek istemiyorum. Ama çok özledimm onu. Geri kazanmak istiyorum ne yapmalıyım

   Sil
 4. Adsız23:06

  Bana yardim edin .
  Bizim tekrar sevgili olmamız imkânsız gibi.

  YanıtlaSil
 5. Adsız12:19

  Sevgilimle 2 ay cıktık aılemle tanısdırdm hersey ıyı gıdıyodu bana faceye girmememi istedi bende girdim ve bunun icin ayrıldık cok buyuk kavgalar ederdık ayrılmazdık kendne yenı facebook acıp kızları eklemis nasıl geri dondurebilirm napmam lazım .? Ailem konusdu ben onu cok uzuyorum fılan demıs bence faceyi bahane etti ayrılmak icin napıyım ben

  YanıtlaSil
 6. Adsız10:20

  Merhabalar. İlişkimiz 8 ay sürdü beni çok seviyordu ama 2 ay önce benim bazı şeyler kurmam ve şüpheci tavırlarımı ona yansıtmamdan dolayı bunaldığını belirterek ayrıldı.bu 2 ay içerisinde zaman zamn beni aradı en son geçen hafta bir görüşmemiz oldu birbirimizi kırıcı şeyler konuşmadık ne yaptığını bilemrdiğini fakat sevgili olarak bir daha başlamayı düşünmediğini söyledi.bir de bizim sorunlarımızdan biri de erkek arkadaşım benden yaşça küçük olmasıydı fakat hiç bir zaman bunun lafını etmedi.benim onu görme olasılığım yok denecek kadar az karşılaşmıyorz .bizim tekrar başlama olasılığımız varmıdır nasıl bir yöntem izlemeliğim bana yardımcı olursaz çok sevinirm.

  YanıtlaSil
 7. Adsız15:21

  Marhaba Sema hanım size başka biryerden ulasabilirmiyim

  YanıtlaSil
 8. 2.5 senelik bi ilişkim vardı. 1.5 - 2 sene herşey çok güzel son zaman onunla fazla ilgilenemedim. Hep kendi dertlerime düştüm. Baya tartışmaya başladık. Son bi kaç hafta kendimi toparlamaya başladım. Ama olmadı benden ayrıldı. Onu geri kazanmak istiyorum. 1 ay oldu ayrılalı. Bi kaç kez konusmayı denedim. Ama seni istemiyorum. Seni sevmiyorum diyor başka bişey demiyor ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
 9. Adsız11:12

  Sema hanim 8 aylik bir iliskim oldu son zamanlarda cok fazla kavga eder olduk beni cok siktigi icin beni sozunu dinlemedigim ile ilgili sucladi durdu defalarca uyardi ama ben istemsizce istemedigi seyler yaptim sizce bu kitap ise yarar mi? Ve bu sozunun tam tersi şeyleri yap olayi onu daha da kizdirip kararimi dogru vermisim gibi dusunmez mi? Lufen cevap yazarsiniz cok sevinicem

  YanıtlaSil
 10. 1 yıl 7 aydır çıktığım bir çocuk vardı ayrıldık sebebsiz yere telefonun şarjı yok halen kapalı ayrldğmzı söyledi bende uzatmadm önceden yalvarırdm fln bir kz dha ayrlmştı 20 gün sonra özr dilemişti ciddiydik ailesi herkes biliyordu beni sizce ne olur sonuç.

  YanıtlaSil
 11. Adsız15:49

  Merhaba sevgilimle 2 senedir birlikteydik ama konusmadan tek bir gunumuz gecmedi her firsatta bana bunu hatirlatti tabi bende ona birbirimizi cok sevdiğimiz icin son zamanlarda kavgalarimiz cok asiri olmaya basladi bazilari benim yuzumden ama cogunlugu onun yuzundendi cok sinirli olmaya basladi bana boyle davrandiginda bi iki gun cevap vermedim yazdiklarina sonra cevap verdiğimde yine kavga ettik sonra biraz zamana ihtiysci oldugunu ve kendini duzeltmesi gerektigini söyledi bende tamam dedim sonra bi kac gun gecti arada bu bizim icin seni cok seviyorum tarzi mesajlar atiyordu ve bi kac gun sonra duzelemeyecegini beni uzmekten korktugunu sinirlendiginde beni kirmaktan ozellikle korktugunu beni cok farkli bi yere koydugunu ama degisemeyecegini soyledi en iyisi ayri kalmamiz dedi ve seni kendimden uzak tutucam asla geri donmicem dedi sizce bunun amaci gercekten beni uzmemek istememesi mi yoksa bahane mi bide sizce ozleyince döner mi ?

  YanıtlaSil
 12. Adsız15:50

  Merhaba sevgilimle 2 senedir birlikteydik ama konusmadan tek bir gunumuz gecmedi her firsatta bana bunu hatirlatti tabi bende ona birbirimizi cok sevdiğimiz icin son zamanlarda kavgalarimiz cok asiri olmaya basladi bazilari benim yuzumden ama cogunlugu onun yuzundendi cok sinirli olmaya basladi bana boyle davrandiginda bi iki gun cevap vermedim yazdiklarina sonra cevap verdiğimde yine kavga ettik sonra biraz zamana ihtiysci oldugunu ve kendini duzeltmesi gerektigini söyledi bende tamam dedim sonra bi kac gun gecti arada bu bizim icin seni cok seviyorum tarzi mesajlar atiyordu ve bi kac gun sonra duzelemeyecegini beni uzmekten korktugunu sinirlendiginde beni kirmaktan ozellikle korktugunu beni cok farkli bi yere koydugunu ama degisemeyecegini soyledi en iyisi ayri kalmamiz dedi ve seni kendimden uzak tutucam asla geri donmicem dedi sizce bunun amaci gercekten beni uzmemek istememesi mi yoksa bahane mi bide sizce ozleyince döner mi ?

  YanıtlaSil
 13. Adsız21:04

  Merhaba benim de aşk filmi gibi iliskim oldu ikimiz de birbirimizi cok seviyorduk aramizda sevgililikten farkli bir bag vardi ama farkli sehirlerdeydik ve ben cok fazla trip atiyordum ve kiziyordum ona sonra o da artik bunlara dayanamadigini söyledi ve ayrildi benden ayrildiktan sonra yaklasik bir ay arkadas gibi konustuk ama hala birbirimizi kiskanmaya devam ettik benim yeni girdigim arkadas ortamini falan kiskanmaya basladi sonra bir gece sarhosken beni arayip beni cok sevdigini ve hayatinda benden baska biri olmadigini söyledi ama bunlari söyledikten sonra bana soguk davranmaya basladi ve yaklasik bir hafta önce bana biz konustukca ümitleniyorsun dedi ve konusmayi kestik 1 kez aradim sonra acmadi telefonunu. Ben benimleyken ne kadar mutlu oldugunu gözlerine baktigim zaman anlayabiliyordum birden böyle olmasi cok kötü oldu cunku bana hep ben bu iliskiyi bitiremem eger biterse sen bitirirsin diyordu ama kendi bitirdi. Onu geri kazanmak icin ne yapmaliyim? Arkadaslari falan onu cok doldurmus durumda ve istemiyor sanirim beni

  YanıtlaSil
 14. Merhaba 1.5 yıldır süren bi ilişkim vardi caresizligimi düşünün 1 aydır çok soğuktu hergün birlikte olduğum. Adam neyin var desem is stresi seninle alakalı değil diip duruyordu ama insan hissediyor işte arıyorum gel hep bi bahane aynı sikettte çalışıyoruz bu terfi aldı hatta shiftimiz izin günümüz aynıyken onları bile değiştirmiş hergün sordum. 1 ay boyunca yok bişi dedi ayrılmak istiyorsan sole dedim seninle alakali değil dedi aldigim nefese karışan adam nerdesin diye sormaz oldu 2 gün önce yine sordum eskisi gibi değilsin eğer bitirmekse niyetin sole dedim evet eskisi gibi değilim. Muhtemelende olmayacağım bende içimde bişi kalmadı kendimi zorladım ama olmadı dedi 1 ay biter mi sevgi alışkanlık Allah bilir herseyin iyisini doğrusunu ama insan destek arıyor işte yakın çevre bitsin bişi olmaz dünyanın sonumu gibi saçma yorumları ama burada yazılanları görünce heyecanlandım ömrüm derdim. Ona ilk sevdiğim. Son sevdiğim kartı bendeydi gonderirmsijn demiş hesabı kapatayim ole dedim ne hakkım varsa helal.olsun ole gönder kapatma demiş ailem gibi olan adamla bu asamalardayiz canım yanio ölüyorum. Sanki ömrümü geri döndürme şansım. Var mı işten ayrılacağım dedim tepkisini ölçmek icon ayrılacak bi durum yok sen bilirsin dedi bana canım daha çok yandı kahvaltısindan giydiği kıyafete kadar düşünüp ayarlardim annesi ilgisizdi hep solerdi senin yaptığını hiç bi kız arkadaşım yapmadı benim için seni çok seviyorum derdi çok kız arkadaşı olmuş ama günlük aylık en uzun bendim herseyimi verdim uğrunda şimdi bitti umurunda bile değil onu geri istiyorum beni yine sevsin istiyorun😢

  YanıtlaSil
 15. Adsız16:07

  eski sevgilimden kız olarak ben ayrıldım onla çıkarken bi tane daha erkekle çıktığımızı zanndiyor ama öyle bişey yok ama şuan benim kavga ettiğim kızla çıkıyor ve ben onu çok özledim . ne yapmalıyım bu arada eskiş sevgilim karşı komşum ..

  YanıtlaSil
 16. Adsız15:13

  Ben bu yapma dediklerinizin hepsini yaptım araya adam soktum yalvardım geri dönüşü olmaz mı

  YanıtlaSil
 17. 5 yillik iliskim var zamaninda cok hatalar yaprik oda bendee yeri geldi kapima aglayatak geldi beni cok seviyodu simdi sirf bana yanlis yapti die sevmedigi biriyle konuştum ve bana evlenme olasiligim 100/50 diyo v bensiz yapmiyo bana cok aliskk ama ayrilinca hemen başkasını buluyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Garip bir durum. Bu durumda nasıl yardımcı olabilirim size?

   Sil
 18. MERHABALAR, ANTALYADA OTORUYORUZ BEN AİLEMLE O TEK BAŞINA BENİM ERKEK ARKADAŞIMLA YANİ SEVGİLİMLE 1 YILDIR BİRLİKTEYİZ GÜZEL GİDİYORDU, YILDÖNÜMÜMÜZ GÜNÜNE 3 GÜN KALA BEN ARADIM AKŞAM O GÜN GÖRÜŞELİM DİYE BANA NİYE DEDİ İLK GÖÜRŞTÜĞÜMÜZ YERDE DEDİM ANLAMADI HALA YADA ANLAMAMAZLIKTAN GELDİ, DEDİM EN SONUNDA BİZİM YILDÖNÜMÜMÜZ GÖRÜŞELİM, İŞ GEREĞİ HER AY BODRUMA GİDER 3 GÜN KALIR, BODRUMA GİDECEĞİM DEDİ ( YILDÖNMÜ GÜNÜ BODRUMDA )YORGUNUM ÇOK YARIN DİNLENMEM GEREK DEDİ, EVİ TEMİZLEMEM GEREK, GİYSİLERİMİ HAZIRLAMAM GEREK DEDİ , ÜZÜLDÜM TAMAM DİYİP KAPATTIM O GÜN BİR DAHA GÖRÜŞMEDİK, ERTESİ GÜN AKŞAM ARADIM YILDÖNMÜMÜNDEN 1 GÜN ÖNCESİ DAHA GİTMEMİŞTİ 3 KEZ ARADIM AÇMADI 4. KEZ ARAMADA AÇTI HİÇ CANIM DEMEDEN NERDESİN DEDİM İŞTE BUNALDIM ÇOK DEDİ ARKADAŞLA BİRLİKTE İÇİYORUZ BİRAZ DEDİ BEN GECE ARARIM SENİ DEDİ EVE GELİNCE ÜZÜLMÜŞTÜM , GECE ARADI KISA KONUŞTU İYİ DEĞİLİM YARIN ARARIM YADA ARAYAMAM DEDİ KAPATTI BENİ SORMADI O GÜN ÇIKALI 1 YIL OLMUŞTU VE HİÇ Bİ ŞEY DEMEDİ HEDİYESİNİ ALMIŞTIM HEVESLENMİŞTİM ÇOK , 24 SAAT HİÇ ARAMADI BENDE ARAMADIM KIRILMIŞTIM ÇOK DURDUK YERE YAPTI MSJ ATTIM KAÇ DEFA ARADIM NEYİN VAR DİYE , SABAH MSJ ATTI BİR KAÇ GÜNDÜR İYİ DEĞİLİM SENİNLE BİR İLGİSİ YOK , ANTALAYA GELİNCE KONUŞURUZ, ŞİMDİ ÇOK YOĞUNUM VE İŞİM VAR DEMİŞ BU KADAR NE MSJ ATTIM NE ARADIM NE YAPMALIYIM ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve Hanım, belli ki erkek arkadaşınız "bilinmeyen bazı sebeplerden dolayı" size karşı eski ilgisini ve heyecanını yitirmiş. Bu durumda ona zaman tanımak ve kafa dinlemesine fırsat vermek lazım. Sürekli mesaj atıp arayarak yoğun bir "ilgi bombardımanı"na maruz bırakmayın onu. Ta ki zamanı geldiğinde kendisi arasın sizi.

   Sil
 19. Merhaba merve hanım ben bir buçuk ay bir insanla çıktım. .arkadaşım ve annesi aracı oldu en başta istemedim. . Çok ısrar ettiler sen çok iyisin o çok iyi bir insan dediler abartisiz iki saat tlf da ikna etmeye çalıştılar. .en son tamam dedim kabul ediyorum. .bir tanıma amacıyla. .nys en başta olmaz diye konuşmaya başladım içimden. .karşımdaki insana aksettirmedim..fakat tanıdıkça çok sevdim..karakterini..ben epilepsi hastasıyım bu arada. ..o başka bir şehirde ben başka bir şehirde yaşıyoruz..hastalığımı kabul ediyorsan konuşmaya devam edelim dedim. .kabul etti. .üçüncü günü konuşmaya başladığımızın,beni ailesine anlattı. .onlarda kabul etti beni..emrivaki yaparak tlf da ailesiyle konusturdu beni...annesiyle babasıyla abisiyle ve arkadaşıyla. .nys o beni çok sevdiğini beni asla bırakmayacağını söyleyip durdu...zaten ben de en başta beni bırakıp gideceksen kesinlikle hayatım a girme demiştim. .devamlı hayaller kurup duruyordu evlilik çocuk. .evimizin nasıl olacağı ile ilgili hayaller..ben diyordum senin karşında kendimi bir erkek gibi hissediyorum. .fazla romantiksin..ayrı şehirlerde olduğumuz için birbirimizi görmeye karar verdik..ailesinin ve kendisinin çok iyi bir insan olduğunu düşünerek ben onun olduğu şehre gittim. .annen baban yaşlı insanlar bu kadar yol gelip başlarına bir şey gelirse hastalanırlarsa benim vicdanım bunu kaldirmiyor dedim. .onlar beni evinde misafir ettiler üç gün. .annesi bana hediyeler alıp duruyordu babası aşçıydı bana yemekler yapıyordu. .kendisi ilk gün çok yakın davrandı diğer günler daha uzaktı..ben çok utanıyordum uzak duruyordum ondan. .fazla konusamiyordum..oradan ayrıldıktan sonra beni aramadi msjlarima cevap vermedi..en son bir msj attı olmayacak kusura bakma hepimiz aynı şeyi düşündük daha fazla konuşmak can acitir diye...ben hayalimdeki insanı buldum fakat kaybettim. .sebebini bile bilmiyorum kaybetmemin..ne yapmalıyım merve hanım yardımcı olursanız çok sevinirim..

  YanıtlaSil