Pazartesi

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Etkili Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü
Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Etkili Formülü

Eski sevgilisinden herhangi bir sebepten ötürü ayrılan ve ayrılığı kabullenmekte zorlanan herkes, eski sevgiliyi geri kazanma yolları adlı bu blogda çok şey öğrenecek. Hele ki eski sevgiliyi geri kazanma formülü başlıklı bu makalemde, geri kazanma yollarına ilişkin harika formüller aktaracağım. Bu yüzden "geri kazanma formülü"nü tam anlamıyla öğrenebilmek için yazıyı sabır ve dikkatle okumanı öneririm:


Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Etkili Formülü 1

1. Asla ama asla ümitsizliğe kapılma ve kendini salıverme. Çünkü eski sevgiliyi geri kazanma formülünün temel bileşeni budur. Bu konuda, şöyle düşünebilirsin:

"Ben zaten eski sevgilimi bir zamanlar kendime aşık etmiştim. Bunu bir kez daha başarabilirim. Çünkü şimdi onun hobilerini de fobilerini de çok iyi biliyorum. Onu tanımadan önce kendime aşık ettiysem eğer, şimdi hayli hayli bağlayabilirim."

Bu düşünce tarzı, hem motive edici olması hem de gerçekleri yansıtması açısından, oldukça faydalıdır. Kaldı ki bu sıkıntılı dönem, motive olmaya en çok muhtaç olduğun dönem olması itibarıyla bu düşünce yapısı senin için rahatlatıcı ve gevşetici olacaktır. Gelelim 2. formüle:


Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü
Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 2

2. Acele etme; çünkü...

Dostum, acele etmekten ve hiçbir işe yaramayan yöntemler kullanmaktan vazgeçmelisin. Acele etmek, hele ki böylesine hayati bir konuda acele etmek oldukça vahim sonuçlara yol açıp eski sevgilini sonsuza dek yitirmene neden olabilir.

Hem zaten acele etmeni gerektirecek bir durum da yok ortada; çünkü elimizdeki istatistikler, eski sevgilinin yüzde doksan beş (95) olasılıkla yeni bir ilişkiye yelken açamayacağını gösteriyor.

Evet, sevgilin senden ayrıldıktan sonra, büyük olasılıkla yeni bir ilişkiye başlayamayacak. Yapılan birçok araştırma, ayrılan sevgililerin yüzde doksan beşinin yeni bir ilişkiye başlama konusunda başarısız olduklarını kanıtlıyor. Bu yüzden de, eski sevgilimi bir başkasını kaptırırım, düşüncesine kapılmana hiç gerek yok.

Çünkü bu düşünce seni yıpratır ve acele etmene sebep olarak yanlış formüller denemene yol açar; yanlış yöntemler de bir çuval inciri berbat eder.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 3


3. Araya kendinden başkasını sokma.

Ortak arkadaşlarınızı vesile kılarak barışmak için birilerini araya sokma fikrini hiç düşünme bile. Bu dönemin en çok yaşanan ve en yanlış olan yöntemlerinden biridir araya birilerini sokma yöntemi.

Bu yanlış formülde genellikle, her iki tarafı da tanıyan yakın bir arkadaş, güya "çaktırmadan" araya girer ve gider eski sevgiliye şuna benzer şeyler söyler:

"Arkadaş, sen onu terk ettikten sonra dünyası karardı zavallının. Garibim, yemeden içmeden kesildi, süzüldü kaldı. Şimdi dünya onun gözünde bir mezarlığa döndü. Onun yeniden hayata bağlanmasının tek yolu, onunla yeniden birlikte olmandır. Bir insanın hayatı senin elinde."

Biraz dramatize ederek yazdım; ama "aracılar" genellikle böyle konuşur. Bu yanlış formülün iki dezavantajı var:

Birincisi, seni zavallı ve aciz bir şahsiyet olarak gösterdiği için, ona muhtaç olduğun sonucu çıkar. Eski sevgilinin gözünde, kendi ayakları üzerinde duramayan güçsüz ve dirayetsiz bir kişilik olarak kalırsın.

İkincisi, eski sevgilin bu yöntemin bir danışıklı dövüş olduğunu anlarsa, kendisinin kullanıldığını düşünür ve bu kez, hiç dönmez. Hem sana hem de "çaktırmayan elçi"ye gücenir.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü
Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 4

4. Acizlik ve güçsüzlük ifade eden cümleler kurmaktan kaçınmalısın.

Değerli okuyucum, Yılmaz Erdoğan'ın şu cümlesine bir bak: "Sensiz olmaz, sensiz olmasın. Sensiz olacaksa, olmasın."

Bu cümle, ilişki bitmeden önce gayet şık, etkili, romantik ve güçlü bir sevgi cümlesidir. Ancak ilişki bittikten sonra bu cümleyi kurmak, acizlik belirtisidir ve eski sevgiliyi geri kazanma formülünün can düşmanıdır.

Evet, eski sevgiliyi geri kazanma formülü, bu tip güçsüz cümleler üzerine kurulamaz. Bu yüzden aklından böyle bir formül geçiyorsa, hiç deneme.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 5


5. Belki de bana ihtiyacı vardır, diyerek eski sevgilini sürekli arama.

Israrla aramak da geri kazanma formülünün can düşmanıdır; çünkü eski sevgilinin genellikle kendi başına kalmaya ve ilişki üzerine düşünmeye ihtiyacı vardır. Eğer ona yeterince zaman vermezsen ve zırt pırt ararsan, hem düşünmesine ve kafa dinlemesine fırsat vermeyerek ona saygısızlık etmiş olursun hem de arkadaşlarına şöyle demesine neden olursun:

"Yahu şundan bir türlü kurtulamadım. İkide bir arayarak hâlâ sevgiliymişiz gibi davranıyor. Biraz rahat verse de kendime gelsem."

Bu cümle, ayrıldıktan sonra eski sevgililerin en çok kullandığı cümledir ve temelinde yanlış bir formül olan "sık sık arama formülü" yatar.

Bu yöntemin "eski sevgiliyi geri kazanma formülü" olarak kullanılmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim, sakın bu yanlışa düşme.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 6

6. Tamamen kaybolma.

Bir önceki maddede her ne kadar sık sık arama, dediysem de bu, "ulaşılamaz ol" anlamına gelmez, gelmemeli. Çünkü ulaşılamaz olmak, eski sevgilinin başka kollarda teselli aramasına sebebiyet verebilir.

Dolayısıyla, eski sevgilinin pişman olup dönme olasılığını hesaba katarak her istediğinde sana ulaşabilmesi için "ulaşılabilir mesafe"de olmalısın. Tamamen ortadan kaybolmak, oldukça riskli ve çok tehlikeli bir yöntemdir. Ne çok yakın, ne çok uzak...

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü 7


7. Buraya kadar, genellikle neler yapmaman gerektiği üzerinde durdum. Buradan da (tıkla) neler yapman gerektiğini, daha doğrusu eski sevgiliyi geri kazanma formülünün tüm detaylarını öğrenebilirsin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.


Anahtar kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, eski sevgiliyi geri kazanma formülü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder