Cumartesi

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Garantili ve Kesin Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Garantili ve Kesin Yolları
Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Garantili ve Kesin Yolları

Not: Eski sevgiliyi geri kazanmanın en iyi, en kesin ve garantili yollarını, bu yazıyı sonuna kadar okuyarak öğrenmiş olacaksın. Bu yüzden, yazıyı, yavaş yavaş ve sindire sindire okumanı tavsiye ederim.


Eski sevgili, çoğu zaman yürek yarası olarak insanın içine işler ve ince bir yara gibi sızım sızım sızlar. Eski sevgili, insanın mazisinin en nadide ve en değerli parçası olarak, her daim hatıralarda yaşar. Bu yüzdendir ki, aşk acısı, çoğu zaman eski sevgilide ete kemiğe bürünür.

Hani, Yunus Emre, bir şiirinde:

"Ete kemiğe büründüm. Yunus diye göründüm." der ya. İşte aşk acısının da ete kemiğe bürünüp eski sevgili şeklinde arz-ı endam ettiğini (göründüğünü) sevgilisinden ayrılan her hüzünlü kalp, bilir.

Zaten bu hüznün katlanılmaz acısıdır insana, eski sevgiliyi geri kazanma yolları aratan sebep.

Sen de aşk acısının tarifi imkansız ıstırabını yüreğinin en derin noktalarında hissedip bu acıdan kurtulmak için eski sevgiliyi geri kazanma yollarını aradığına göre, artık bu yollara başlayabiliriz:


Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları 1, Yılma


1. Yılma. Yılgınlık ve ümitsizlik, eski sevgiliyi geri kazanma yollarının can düşmanı ve en büyük tahripçisidir. Eğer, eski sevgiliyi geri kazanmaktan ümidini keser ve yılgınlık gösterirsen, onu sonsuza dek kaybetmeyi göze almış olursun. Galiba, istediğin bu değil, yanılıyor muyum?

Şimdi, niçin yılmaman ve ümitsizliğe kapılmaman gerektiğini izah etmek istiyorum:

Yılgınlığa kapılmamalısın; çünkü şimdilerde kendisine "eski sevgili" dediğin kişi, bir zamanlar "gerçek sevgilin"di.

Hatırla ki onu ilk görüp aşık olduğun demlerde onun da seni beğenip aşık olması için bir hayli uğraşmıştın. Peki, bunu başarabildin mi?

Öyleyse, bir kez daha başarabilirsin değil mi? Üstelik, şimdi, o günkü olanaklarından ve avantajlarından çok daha fazlasına sahipsin.

Çünkü o zaman, onun huyunu ve suyunu, korkularını ve umutlarını bütün yönleriyle bilmediğin halde, şimdi, onu herkesten iyi tanıyor olmalısın. Düşün ki, dünyada onu senden iyi tanıyan hiç kimse yok. Zira, o, senin eski sevgilindi.

Peki, eski sevgiliyi geri kazanma yolları adına bu bilgi ne işine yarayacak? Asla vazgeçmemen gerektiğini sana hatırlatarak ümitsizliğe ve yılgınlığa kapılmana engel olacak tabi.

Öyleyse, eski sevgiliyi geri kazanma yollarının 2. maddesini masaya yatıralım şimdi de:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları 2, Telaş Etme


2. Ne olursa olsun, harekete geçme konusunda acele etme ve telaşlanma. Çünkü acele etmek ve telaşlanmak, eski sevgiliyi geri kazanma yollarının köküne kibrit suyu döken olumsuz iki özelliktir.

Şimdi, niçin acele etmemen gerektiği üzerine birkaç söz söyleyeyim:

Acele etmemelisin; çünkü ne kadar yavaş hareket edersen et, doğru adımları attığın takdirde eski sevgilin yine senin olacaktır.

Acele etmemelisin; çünkü bu aşamada ne kadar yavaş davranırsan o kadar kârlısın. Bunun birkaç sebebi var:

En başta, onun seni yeterince özlemesi ve önceden anlayamadığı değerini idrak etmesi için ona yeterli süreyi vermek zorundasın. Hangi insan, özlemediği kişiye yeniden dönmek ister ki?

Evet, değerli dostum, eski sevgiliyi geri kazanmanın en sağlam yolu, onun seni hasretle özlemesini sağlamaktır. Bunun için de temkinli davranıp acele etmemeli, onu daima arayıp rahatsız edecek söz ve davranışlardan uzak durmalısın.

Ayrıca, belli bir süre, onunla hiçbir şekilde temas kurmamalısın ki senin değerini fark etmesini sağlayabilesin.

Evet, iletişim kurmadan ve temasa geçmeden birkaç haftalık bir mola sürecine girmek zorundasın. Ancak bu şekilde, seni yeniden arzulamasını ve özlemesini sağlayabilirsin.

Hem bu şekildeki bir taktik, detaylarından bir dahaki yazımda söz edeceğim "ters psikoloji"nin de devreye girmesini sağlayan etkili bir taktiktir.

Evet, 2. maddede sözünü ettiğim ve "acele etme" şeklinde özetlediğim bu yol, birçok etkili yolu da içinde taşıyan bir "yollar grubu"dur. Ve doğrusu, eski sevgiliyi geri kazanma yolları dediğimiz bütün yolları bünyesinde taşıması dolayısıyla da oldukça etkilidir.


3. Derli toplu bir halde eski sevgiliyi geri kazanma yollarının hepsini bir kaynakta bulmak istersen şu kitabı (tıkla) incelemelisin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Ayrıca şu yazılarımı da okumalısın:Anahtar kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, eski sevgiliyi geri kazanmanın en garantili ve kesin yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder