Çarşamba

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Çok Etkili

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası
Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Çok Etkili Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Değerli okuyucum, eski sevgiliyi geri kazanma yolları isimli bu sitede, yürek yarasını sarmak isteyen her aşık için değişik yöntem ve yollar anlatıyorum. Bu yazımda da bir duayı, terk eden sevgiliyi geri getirme duası adlı duayı inceleyeceğim.


Evet, yazı boyunca en etkili ve tesirli terk eden sevgiliyi geri getirme duasının ayrıntılarını, nasıl ve ne zaman okunacağını, etkili olması için kaç defa tatbik edileceğini izah edeceğim.

Şimdi senden, terk eden sevgiliyi geri getirme duasının tesirini arttırmak için iki istekte bulunacağım:

1. Yazının son noktasına gelmeden önce duayı uygulamaya başlama. Çünkü acele edersen çok önemli ayrıntıları kaçırmış olabilirsin.

2. Bir kalem kağıt alarak yazdıklarımı not alman, duanın uygulanışını daha iyi kavramana vesile olacaktır. Gerçi, yazının çıktısını alıp öyle de uygulayabilirsin; ancak, yazarken dua ile bütünleşeceğin için daha etkili olacaktır.

Evet, bu önemli uyarılardan sonra terk eden sevgiliyi geri getirme duasının detaylarını birlikte inceleyelim:


Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duasının Detayları


Biliyorsun, abdest ve namaz, duanın vazgeçilmezleri sayılır. İslamiyet'te uygulanan bütün duaların, abdest ve namazla çok yakından ilişkili olduğunu herkes bilir. Nitekim, terk eden sevgiliyi geri getirme duasının uygulanışında da abdest ve namazın önemli fonksiyonları var.

Öyleyse, ilk önce bir boy abdesti alarak, boy abdesti mümkün değilse, normal abdest alarak başlamalıyız.

Abdestin, bedensel kirlerden arınma anlamında duanın kabulü için mühim bir şart olduğunu hatırlayalım.

Şimdi de kıbleye dönüp iki rekat hacet namazı kılman gerekiyor. Hacet (ihtiyaç) namazının özel bir kılınış şekli olduğu anlatılır ilmihal kitaplarında; ancak terk eden sevgiliyi geri getirme duası öncesinde kılınacak hacet (ihtiyaç) namazının bu özel şekline gerek yok.

Sabah namazının sünnetinde veya farzında kıldığın normal namazı burada da kılabilirsin. Yani birinci rekatta sırasıyla Sübhaneke, Fatiha ve zammı sure. İkinci rekattaysa Fatiha ve zammı sure şeklinde.

Namazın da manevi kirlerden arınma hususunda çok önemli bir yeri olduğunu zaten biliyorsun.

Evet, şimdi terk eden sevgiliyi geri getirme duasını uygulamadan önce maddi ve manevi kirlerden arındığımıza göre (abdest ve namaz ile) duanın kendisine gelebiliriz.

Değerli okuyucum, tatbik edeceğimiz dua, Allah'ın esma-yı hüsnasını (99 güzel ismini) taşıyacağı için dikkatli olmalısın. Vereceğim rakamlara riayet edip eksik veya fazla okumamalısın. Şöyle ki:

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Çok Etkili Esmalar


99 kere Ya Şedidel Batşi esmasını, ardından yine 99 kere Ya Vedûd esmasını, sonra da 100 kere Ya Mukallibü'l-Kulub esmasını okuyacaksın.

Bu esmaların, terk eden sevgiliyi geri getirme duası için olmazsa olmaz olduğunu bilmelisin. Çünkü Allah'ın bu güzel ve sırlı isimlerinin her birinde bir gizem, bir harikuladelik ve bir cazibe gücü var.

Bu isimlerin binlerce güzel anlamı var. Bu anlamlar, inşallah terk eden sevgilinin geri dönmesine vesile olacaktır. Ya Şedidel Batşi, sevgilinin kalbini şiddetle yakalayacak, Ya Vedûd, onun yüreğini sevgi ve şefkatle sana çevirecek, Ya Mukallibü'l-Kulub ise, onun kalbinin yeniden senin için çarpmasını sağlayacak Allah'ın izniyle.

Evet, dua bu kadar; ama şu hatırlatmada bulunmak zorundayım ki bazı nedenlerden dolayı terk eden sevgiliyi geri getirme duası herkeste işe yaramıyor. Bazı insanlar, nedense Allah'ın bu mübarek ve mukaddes isimlerinden yeterince feyiz alamıyor.

Bu yüzden de terk eden sevgiliyi geri getirmek amacıyla yalnızca duaya ümit bağlamamanı tavsiye ederim. İnşallah dua işe yarar; ama işe yaramaması halinde en az dua kadar etkili olan şu yöntemleri de (tıkla) incelemelisin.


Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen aşağıya aldığım bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın. Bu yorumların ekran görüntüsünü bir internet sitesinden aynen aldım:


Bunun dışında, büyüye başvurup sihir yoluyla terkeden sevgilini geri kazanmak istiyorsan şu yazımı da okuyabilirsin: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Anahtar kavramlar: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, geri kazanma yolları, getirme duası

3 yorum:

 1. Adsız22:04

  kitabın adı nedir göremedim de

  YanıtlaSil
 2. ben mıra sevgılımden 9 gundur ayrıyız benı sevdıgını olmeden bu ıs bıtmez dıyenı bende cok sevıom ancak gecen hafta geldıgınde telde baska nolar vardı bılmıom dedı kavga ettık o benı ben onu hırpaladım ve terketmek durmak ısteemedım bırakmadı benı eve bıraktı kendı sehrıne gıttı ve teldekı o nolardan bırını aradım acmadı msj atmıs 4yıldır bırlıkteyız dıye benı arıo yalvarıo dıye ve ben hıc bısı yazmadım aramadım hıc gecen gın gece ayrıldıgım kısı aradı acmadım msj atmıs bendekı esyalarını ıstıyor ben her bıttı dedıgımde esyalarını gondercem dıodum ve baska nodan msj alınca ıkımız adına actıgım faceden bıttı senı kovdum 8 yıl benleyken 4yıl baskasıyla olan ahlak namus nerde dıye yazdım arkadasları gormus kapadım benı elındekı aıleme gondermekle tehdıt edıo bn hıc aramadım su an ne yapmalıyım kıtap yardımcı olurmu ben o yazılana ınanmıom kafamda bı cok soru ıısaretı var cok kotuyum...ACILLLLL

  YanıtlaSil
 3. SEVGILIMLE 9 GUN ONCE GELDIGINDE REHBERINDEKI NOLAR VE MSJ YUZUNDEN VE BI KAC YIL TAKMAMAM UMURSAMAMA YUZUNDEN KAVGA EDIP O BENI BENDE ONU HIRLADIK BEN ODAYI TERKETMEK ISTEDIM BIRAKMADI EVE GETIRDI VE GITTI VE DAHA ONCDEEN 4YIL KENDINI GIZLEMEDEN FACE KULLNMIS VE BENDE IKIMIZ ADINA ALDIGIM FACEDEN ARKADASLARINI EKLEYIP BITTI 8YIL BENLEYKEN 4 YIL BASKASIYLA BERABER OLAN AHLAK NAMUS GIBI SEYLER YAZDIM O GITTIKTEN SONRA BI NOYU ARADIM ACMADI AMA MSJ ATTI 4YIL BIRLIKYTEYIZ DIYE VE O NO BENI ARAMAYA BILE GEREK GORMEDI BU MSJ USTUNE FACEDEN BITTI YAZDIM VE O GORDU ELINDEKI AILEME GOSTERMEKLE TEHDIT ETTI KAPADIM AMA ZATEN KAPATCAKTIM SONRA HIC ARAMADIM YAZMADIM GECEN ARADI ACMADIM MSJ ATMIS ESYALARIMI GONDER DIYE BENDE HER BITTI DEDIGIMDE PACAVRALARINI GONDERCEM DIODUM BENDE O BASKA NODAN MSJI ONA ATIP DEFOL ILISKINE YAZDIM SONRA HIC BISI YAPMADIM BEN OLMEDEN BITMEZ DIYEN KARICIM KADINIM BENI GERCEK SEVEN SENSIN DIYEN ADAM BU SON YILLARDA BANA KARSI DEISTI VE BEN ITHAM HAKARET ETTIM KENDINE YAPILMASINI ISTEMEDIKLERINI NEDEN BANA YAPIOSUN BENI KAYBETMEKTEN KORKMUOSUN KI BOLESIN DIYE YANI DURUM ACIL KITAP BANA YARDIMCI OLURMU BIR MSJ DISINDA ONA HIC BISI YAPMADIM ARAMADIM YAZMADIM.DURUMUM ACIL YARDIM EDIN NE OLUR BU SITEDEKI DUALARI YAPTIM AMA BISI YOK HALA

  YanıtlaSil