Salı

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Not: Yazı içerisinde geri getirme büyüsünden söz edeceğim; ama en tesirli büyüyü öğrenebilmek ve yanlış adım atmamak için yazıyı sonuna kadar okuman gerekiyor.

Sevgili okurum, büyü veya dua ile eski sevgilini geri kazanmak istediğinin farkındayım. Bir kere şu noktayı çok iyi anlamak zorundayız: insanlar çaresiz kaldıklarında bir şekilde bir yolunu bulup amaçlarına ulaşmak için her yönteme başvururlar. Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü arayanların durumu da çok farklı değil aslında.

Çünkü eski sevgilisinden ayrıldığı için çok büyük bir acıyı kalbinde taşıyan âşık, ne pahasına olursa olsun eski sevgilisine kavuşmak için çırpınacaktır. Bu durumu yadırgamamak gerekir. Çünkü sevgiliden ayrılık gerçekten zor bir olaydır. Bir insanın hayatı boyunca görebileceği en büyük ve kapsamlı acılardan biridir ayrılık acısı.


Olaya bu pencereden bakınca eski sevgiliyi geri getirme büyüsü arayanların ne kadar haklı bir gerekçe ile hareket ettiklerini anlamak kolaylaşır.


Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yapmak Doğru mu?


Fakat yukarıdaki ifadelerim, büyü yapmayı tasvip ettiğim anlamını taşımaz elbet. Çünkü eski sevgiliyi geri döndürmenin çok daha rahat yolları varken büyüye başvurmanın çok makul bir yol olduğunu düşünmüyorum. Söylemeye çalıştığım şu: Bir aşık, sevgilisinden ayrıldıktan sonra, ne yapacağını bilemez. Onu geri getirmek maksadıyla her yola müracaat eder. En sonunda, aklına gelen tüm yolları denedikten sonra mecburen eski sevgiliyi geri getirme büyüsüne başvurmak zorunda kalır. Bu durum gayet insanidir ve olması gereken de budur.

Fakat burada gözden kaçan çok çok önemli bir husus var ki o da eski sevgiliyi geri getirmek için büyü veya duaya gerek olmadığı hususudur. Neden mi? Anlatayım. Bu konuyu açıklığa kavuşturunca bu yazıyla karşılaştığın için talihinle barışacaksın. Çünkü burada sana vereceğim "sır" sayesinde eski sevgiliyi geri getirmenin kolaylığı karşısında şaşırıp kalacaksın. Tabi her şeyin sana bağlı olduğunu unutmamak kaydıyla. Çünkü eski sevgiline yeniden sarılmanı sağlayacak sırrın uygulayıcısı sen olacaksın.

Sonuçta kimse, eski sevgilinin elinden tutup onu sana getirmeyecek. Bilakis öğreneceğin muhteşem sır sayesinde bunu sen kendin yapacaksın. Çok merak ettin değil mi? Haksız da sayılmazsın. Ben de bu "sır"rı öğrendiğim zaman çok meraklı ve aşırı heyecanlıydım. Hatta bu bilgi vesilesiyle artık eski sevgiliyi geri getirme büyüsü aramaktan kurtulacağım için çok mutluydum. Bu, senin de hakkın değerli okurum.Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yerine


Milyonlarca aşığın gönül yararına merhem süren bu sırrı öğrenmek için büyüye de büyücüye de gerek olmadığını buraya tıklayarak anlayabilirsin. Şurası çok önemli: Şayet bu eserle daha önce de karşılaştıysan ve kitabın etkili olmadığını düşündüysen sana önyargısız bir şekilde, açılan sayfayı bir daha gözden geçirmeni öneririm.


Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Çünkü insan bazen, gözünün önündeki mükemmel fırsatı kaçırmasına rağmen neler kaybettiğini fark edemez. Eşeğinin üzerinde eşeğini arayan Nasrettin Hoca, bunun en güzel örneğidir. Eğer hala eski sevgiliyi geri getirme büyüsü aramaya devam edecek olursan sana sadece şunu söyleyebilirim: Neden kolay yolu bırakıp kendi işini zorlaştırıyorsun? Kolay gelsin.


Ha, madem sevgiliyi geri getirme büyüsü arıyorsun, o halde aşk büyülerinden çok daha etkili olan şu aşk dualarına da (tıkla) göz at.

Eski sevgiliyi geri kazanmakla ilgili daha fazla bilgi almak için şu yazılarımı da okumalısın:

Aşk Acı Doludur ve Tek Kurtuluş Yolu Şudur 

Eski Sevgilini Kendini Pişman Ettiğine Böyle Pişman Etmelisin! 

İlgili kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, geri kazanmak, kazanma yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder