Perşembe

Eski Sevgilini Seni Terk Ettiğine Böyle Pişman Etmelisin!

Eski Sevgilini Seni Terk Ettiğine Böyle Pişman Etmelisin!
Eski Sevgilini Seni Terk Ettiğine Pişman Etmek

Eski Sevgilini Seni Terk Ettiğine İşte Böyle Pişman Etmelisin!

Kıymetli okuyucum, şimdiye dek 
eski sevgiliyi geri kazanma yolları isimli bu sitede birkaç yazımda, eski sevgiliye dair bazı önemli saptamalarda bulundum ve sevgilisini geri kazanmak isteyen yüzlerce okurumdan çok önemli bildirimler aldım. Bu geri bildirimlerin çoğu, beni mutlu eden olumlu haberler idi.

Tavsiye ettiğim yöntemler, birçok aşığın işine yaramış, onların, eski sevgililerini yeniden elde etmelerine ön ayak olmuştu. Bu yazımda da eski sevgilisini pişman edip geri kazanmak isteyenlere yönelik birkaç değerli bilgi paylaşmak istedim.

Fakat bu yazımda, eski sevgilisini pişman etmek isteyen kişiler için, bunu nasıl başaracaklarını, yaşanmış bir öykü eşliğinde paylaşacağım, umarım bu öyküde aktaracağım "pişman etme metodu" senin de işine yarar.


Eski Sevgiliyi Terk Ettiğine Pişman Etme Öyküsü


Melik, zamanında çok sevdiği kız arkadaşı Arzu'dan, yavaş yavaş soğumaya başlamıştı. Artık, ona duyduğu sevginin azaldığını hissediyordu. Derken, ani bir kavga, Melik'in çekip gitmesine sebep oldu. Arzu, neye uğradığını şaşırdı ve bu ayrılığa hiç anlam veremedi.

Günlerce ne yapsam acaba, diyerek tereddüt buhranları geçirdi. Ancak, kendisinin suçlu olmadığını bildiği için erkek arkadaşını aramaya niyet ettiği zamanlarda, kendisine hakim oldu ve eline aldığı telefonu kanepenin üstüne fırlattı. Aklından mesaj yazıp özür dilemeyi geçirdi; ancak, bunu da yapmadı. Çünkü gururu elvermedi.

Fakat beklemek, Arzu'yu perişan etmişti. Yemeden içmeden kesilmiş, bir köşeye çekilip içine kapanmıştı. Melik'in neden sebepsiz yere çekip gittiğine bir türlü bir anlam veremiyordu.

Kendi kendine soruyordu kafasını patlatırcasına: Ben ne yaptım bu adama? Allah kahretsin, neden kavga ettik ki o akşam? Niye beni terk etti ki yok yere? Şimdi kimin kollarındadır kim bilir, ne yapıyordur acaba?

Bu ve buna benzer sorular, kafasının içinde bir arı kovanı gibi uğulduyordu. Arzu'nun içinde bir mahşer uğultusu vardı ve bu uğultunun tek sebebi Melik idi. Şimdi, onun geri gelmesi için her şeyi yapardı Arzu. Onun pişman olup kendisine dönmesi, tek arzusu ve tek hayali olmuştu.

Derken, nasıl olduysa, telefonunu eline alıp, internete girdi, eski sevgilini nasıl pişman edersin, diye yazdı arama motoruna ve karşısına çıkan sayfalardan birine tıkladı. Sayfayı okudu; ancak burada anlatılan yöntemin işe yarayacağından emin değildi.

Sayfada, eski sevgilinin pişman olup geri gelmesi için onunla iletişime geçmemek gerektiği falan yazıyordu. İyi de iletişime geçmeden nasıl geri getirebilirim onu, diye düşündü. Fakat bu sorusu muallakta kaldı; zira iletişime geçmeden, eski sevgilisinin nasıl pişman olacağını ve nasıl geri döneceğini bir türlü kestiremedi.

Okuduğu internet sayfasında, ayrıca, insan psikolojisinin bazı sırları anlatılıyordu ve insan psikolojisi ile birlikte, eski sevgili ile iletişim kurmama vurgusu yapılıyordu hep. Hatta, insan psikolojisinin bu gizemli yönünü keşfedenlerin, rahatlıkla eski sevgililerini pişman edebilecekleri altı çizilerek dile getiriliyordu.

Bu vurgu, Arzu'nun dikkatini çekmişti. Öyle ki gözü yaşlı bir şekilde üç kez okuduğu; ama bir türlü anlamadığı sayfayı bir kez daha okudu; ama bu kez üstünkörü değil, pür-dikkat okudu.

Bu kez okudukları çok hoşuna gitmiş ve aklına yatmıştı. Aklına yatması bir tarafa, gönlünün ferahlamasına da vesile olmuştu. Çünkü psikolojik temelli bu yöntem sayesinde, birçok insanın, eski sevgilisini pişman edip geri döndürdüğüne dair bir yığın açıklama vardı.

Arzu, bu açıklamaları okudukça, eski sevgilisi Melik'i kendisini terk ettiğine pişman etmek için kalbinde önü alınamaz bir arzu hissetti. Ve bu arzunun gerçekleşeceğine dair umudunu canlı tuttu.

Sonuç ne peki? Sonuç, elbette ki vuslat. Çünkü Arzu'nun en büyük arzusu olan, Melik'in pişman olup dönmesi idi ve Melik, Arzu bu yazıyı okuduktan tam iki hafta sonra geri döndü.

İyi de bana Arzu ve Melik'ten söz ettin yazı boyunca. Halbuki, eski sevgilimi, beni terk ettiğine pişman edip geri kazanma yollarını anlatacaktın. Ben ne yapacağım şimdi, eski sevgilimi nasıl pişman edip geri getireceğim, söyler misin?


Söylemez miyim? Al işte, Arzu'nun okuduğu yazıyı sen de oku ve sevgilini, seni terk ettiğine pişman et (tıkla).

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen aşağıda yer alan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın. (Bu yorumlarla internette dolaşırken karşılaştım ve yorumların fotoğrafını çekip aşağıya ekledim):

Şu yazılarım da dikkatini çekecektir:Anahtar kelimeler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları, geri kazanma yolları

2 yorum:

  1. Adsız21:49

    yorumları okuduktan sonra bende kitabı almaya karar verdim.kısaca ilişkimden bahsetmek istiyorum karşı tarafın aklında sürekli evlilikle ilgili düşünceler vardı benden aynı tepkileri alamayınca kendini frenlemeye başladı 3 ay bile sürmeyen ilişkimizde benimle evlenme kararını somut özelliklerimden yola çıkarak vermişti en başında, şimdi ben ona bağlandım ve istiyorum ama o istemediğini kesinlikle olmayacağını söylüyor sizce pişman etmek için uğraşmaya değer mi, benim çevremde onun gibi benimle evlenmek isteyen yüzlerce insan var ve ben en başta insanların sürekli bana evlilik düşüncesiyle yaklaştığını bu durumu sevmediğimi söyledim ama gelin görün ki beklentiler değişti ah bu erkekler gerçekten ne istediklerini bilmiyorlar peşimden ayrılmayan insan şimdi seni istemiyorum diyor koşayım mı bekleyeyim mi savaşayım mı

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil