Perşembe

Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Et

Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Et
Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Et

Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Etmek Çok Kolay

Evet, eski sevgiliyi geri kazanma yolları isimli bu sitede sevdiğin ve canından öte değer verdiğin eski sevgilini nasıl yeniden aşık edebileceğine yönelik bilgiler anlatmaya çalışıyorum. Bu yazımın başlığını da eski sevgilini kendine yeniden aşık et, şeklinde attım. Çünkü birazdan sevgilini kendine tekrar aşık etmenin yollarını öğreneceksin.


Aslında, bir işi bir kez yapan biri (yapılan iş tesadüfen oluşmamışsa) aynı işi defalarca kez yeniden yapabilir. Örneğin, bir berber çırağı, bir insanı tıraş ettikten sonra diğer kişileri de rahatça tıraş edebilir.

Aynı şekilde, insanlar bir kez kendilerine aşık ettikleri birini yeniden aşık edebilirler. Öyleyse sen de eski sevgilini kendine yeniden aşık et.

Tamam da nasıl?

İki güreşçi minderde güreşirken dışarıdan taktik vermeye çalışan antrenör, kendi sporcusuna, kolunu al, kolunu al diye seslenir. Güreşçi, can havliyle ve kısık sesle konuşur: Elimden gelse canını alacağım; ama olmuyor.

Senin de, elimden gelse sevgilimi kendime yeniden aşık etmenin bir yolunu bulacağım; ama olmuyor, dediğini duyar gibiyim.

Değerli okuyucum, eski sevgilini yeniden aşık etmenin ana hatlarını ve püf noktalarını bu yazıda ve sitede yer alan diğer yazılarda bulacaksın. Başlayalım:

1. Yukarıda sözünü ettiğim prensibi asla aklından çıkarma. Neydi o düstur? "Bir kere aşık ettiysen yeniden başarabilirsin."Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Etmek, 2


2. Kendini, sevgilini tekrar aşık etmek isteyip istemediğin konusunda yokla. Çünkü, acele verilmiş bir karar, hayatın boyunca pişman olmana sebep olabilir. Acele etmene hiç gerek yok; sadece, ben onu yeniden aşık etmek istiyor muyum, sorusunun detaylı bir analizini yap, sonra yola çık.

3. Az önce de söylediğim gibi, hiç acele etme; çünkü acele etmeni ve telaşlanmanı gerektirecek bir durum yok. Hatta eski sevgilin, şu anda bir başkasının ellerini tutuyor olsa bile. Niye mi? Şundan dolayı:

Yeni ilişkiler, eski ilişkilerin gölgesinde kalır, bu yüzden sancılıdır. Yeni bir ilişki, doğum sancısını andırır; çünkü insan doğası, yenilikleri zor benimser. Özellikle de yeni insanlara alışma hususunda. Her şeyin yenisi, dostun ise eskisi makbuldür, demişler ya, aynen öyle.

Bu söylemimin havada kalmaması için şu sayısal veriyi aktarayım hemen:

Araştırmalar, eski sevgilinin kolay kolay unutulamadığını, bu yüzden de yeni bir ilişkiye başlamanın çok zor olduğunu ortaya koyuyor. Bu araştırmaların istatistiği ise, neden acele etmemen gerektiğini çok güzel özetliyor:

Ayrılık sonrası şekillenen yeni ilişkilerin yüzde doksan beşi (% 95) devam etmeden bitiyor. Çünkü eski sevgilinin hayali, yeni sevgiliyi gölgeleyip yeni ilişkiyi baltalıyor.

İnsan tabiatı böyle dostum. İnsan, yeni yastığına bile alışmakta zorlanıyorsa, yatacağı yeri değiştirdiğinde yerini yadırgıyorsa, aynı yastığa baş koyacağı kişiyi hemencecik değiştirivermesi nasıl mümkün olabilir?

Demek ki sayısal veriler de senden yana, o halde ne duruyorsun, eski sevgilini kendine yeniden aşık et.Eski Sevgilini Kendine Yeniden Aşık Etmek ve Yol Haritası


4. Yol haritası olmadan yola çıkma. Eski sevgiliyi kendine yeniden aşık etme konusunda da insan hayatının diğer alanlarında da yapageldiğimiz en büyük hata, plansız ve programsız iş yapmaktır. Öyle ki bu plansızlık, bazen insanın hayatına bile mal olabiliyor.

Planlı yaptığımızda 10 dakikada yapabileceğimiz bir işi, plansız ve üstünkörü yapınca bazen birkaç güne kadar uzatabiliyoruz maalesef.

Bu bilgiyi eski sevgilini kendine yeniden aşık etmeye tatbik edince de durum aynı. Yıllardır eski sevgilisini kendisine tekrar aşık etmeye çabalayan aşıkları gözlemliyorum. Planlı hareket edenlerin ne kadar avantajlı olduğuna, plansız yola çıkanların ise çoğunlukla sevgililerinden olduklarına kaç defa şahit oldum.

Bu açıdan yol haritan olmadan yola çıkarsan hezimete uğrayabilirsin, dikkat et.


Araştırmalarım neticesinde şu ana kadar en iyi yol haritasının şu kitap (tıkla) olduğuna kanaat getirdim. Kendin inceleyip karar ver.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Şu yazılarıma da göz atmalısın:

Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güzel Taktikler 

Sevdiğini Geri Getirme Duası, Etkili

Anahtar kelimeler: geri kazanmak, aşık etmek, yeniden kazanmak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder