Çarşamba

Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güzel Taktikler

Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güzel Taktikler
Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güzel Taktikler

Eski Sevgili İle Barışmak İçin Güzel Taktikler

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarını anlattığım bu blogda bu günkü yazımın konu başlığı, eski sevgili ile barışmak için güzel taktikler olacak.


Sevgili dostum, bil ki eski sevgili ile barışmak için en güzel taktik ve onu geri kazanmanın en iyi yolu, ona değer verdiğini bir şekilde hissettirmektir. Birazdan, bunun detaylarını yazacağım; ama şunu kesinkes bilmeli ve anlamalısın ki ona gerçekten değer verdiğini bilseydi hiçbir şekilde seni terk etmez ve yüz üstü bırakmazdı.

Ama ben ona çok değer verdim ve her fırsatta bunu defalarca dile getirdim. Seni çok seviyorum, sana herkesten çok kıymet veriyorum, sen benim en kıymetli hazinemsin, demediğim hiçbir gün yoktu, diyorsan eğer....

Şunu unutmuş olabileceğini hatırlatmak isterim: Söz, verilen değeri her zaman yansıtmayabilir. Konunun sınırları içinde kalmaya çalışarak, eski sevgili ile barışmak için güzel taktiklerden birini anlatayım:


Eski Sevgili İle Barışmak ve Hüzünlü Bir Öykü


Babalar ve Oğullar isimli muhteşem eserin yazarı olan Turgenyev, bir akşam üstü evine giderken yol üstünde bir dilenci ile karşı karşıya gelir. Dilenci kışın şiddetli soğuğunda iki büklüm olup büzüşmüş, dünyadan habersiz bir şekilde önüne atılacak iki kuruşu beklemektedir. Dilencinin bu içler acısı hali, Rus yazarın rikkatine dokunur.

Elini cebine atar; ama nafile, hiç parası kalmamıştır. Ne yapsam da bu yaşlı garibana yardım etsem, diye düşünür. Sonunda, elinden bir şey gelmeyeceğini anlamanın hüznü ile dilenciye yaklaşır, soğuktan büzüşmüş olan buz gibi ellerini, avuçlarının içine alır, ısıtır. Dilenci, bu dostane tavır karşısında başını kaldırır. Turgenyev, sevgili kardeşim, senden özür dilerim, yanımda sana verebileceğim hiç param yok, der.

Dilenci, verdiniz ya, ellerimi tutup bana kardeşim, dediniz, daha ne vereceksiniz?

Sence, bu içli tavır, eski sevgili ile barışmak için en güzel ve samimi taktiklerden biri değil mi? Bu dostane ve karşılıksız sevgi seline hangi yürek dayanabilir?

Ben, bu tavrın eski sevgili ile barışmak için güzel taktiklerden biri olduğuna inanıyor ve sana da, içindeki sevgiyi ona yansıtma önerisinde bulunuyorum.

Peki, bunun dışında neler yapmalısın eski sevgilinle barışmak için?

Dostum, eski sevgili ile barışmak istiyorsan içtenlikle sergileyeceğin sevgi dışavurumu haricinde birkaç öneri daha aktarayım:

1. Belli bir süreliğine sosyal paylaşım sitelerinden uzak dur veya oralarda paylaşacağın mesajlara son derece dikkat et. Neden mi?

Şimdilerde, aşk acısının yarattığı baş dönmesi, zihnini ve yüreğini allak bullak etmedi mi? Peki, bu negatif ruh halinin kelimelere dökülmesi, negatif bir durum oluşturmaz mı?

Sence, bu olumsuz ruh hali ve bunun yansıması olan olumsuz kelime ve cümle kalıpları senin için avantajlı olur mu? Asla! Olmaz çünkü hiçbir ademoğlu veya ademkızı, negatif ruh hali yayan kişilerle tekrar bir araya gelmek istemez. Sen de öylesin değil mi?

Aksine, olumlu duygularla etrafındaki kişilere pozitif duygular yansıtan kişiler, hem herkesin sevip saydığı hem de birlikte olmaktan hazzaldığı kişilerdir. Dolayısıyla, eski sevgili ile barışma planları yaptığın bu günlerde sosyal paylaşımlarına son derece dikkat et.

Eski Sevgili İle Barışmak İçin 2. ve 3. Taktikler


2. Eski sevgilini bir daha kazanıp onunla barışacağına dair içinde beslediğin umudu hep diri tut. Çünkü unut yalnızca fakirin ekmeği değil, insanın hayata tutunma vesilesidir de.

3. Eski sevgili ile barışmak için güzel taktikler ararken asla plansız barışma hayalleri kurma. İşini rastlantılara bırakırsan, korkarım ki rastlantısal bir şekilde aşk acısı yaşamaya devam edersin. Eğer, gündüz ışığını (planını) hazırlamazsan gece karanlığa (eski sevgilin olmadan yaşamaya) razı olursun.


Benim önerdiğim şu ışığa (tıkla) bakabilirsin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Etkili adlı yazımı da okumalısın.

Beni çok duygulandıran şu şiiri sen de dinle:


Anahtar kelimeler: geri kazanmak, barışmak, kazanmak

2 yorum:

 1. Merhaba. 3 yıllık sevgilim 3 ay önce benden ayrıldı.cok seviyorduk kendi aramızda söz yüzüğü bile takmıştık söz vermiştik bırakmayacağız diye hiç.ama artık bıktığını soğuduğunu katlanamadığını söyledi yaptığım hatalardan dolayı bense hepsini kabullenip telafi edeceğimi söylesemde inancı kalmamış bana hiç ve beni bütün iletişim yollarından engelledi.sevgi yok şanstan yok dedi bitirdi herşeyi.ayrıldıktan sonra bi sürü hata yaptım üstüne gittim çiçekler sokaklara yazılar yazdım onu kaybetmek istemediğimi cok sevdiğimi hissettirmek için ama olmadı bir türlü bütün bunlara rağmen sevgilimi bu kitapla geri kazanabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ümit. Sizin durumunuza benzer yüzlerce mesaj aldım şimdiye dek. Ve hepsinin ortak sorusu şuydu: "Buna rağmen bu kitap işe yarar mı?"

   Hepsine verdiğim ortak cevabı size de aktarayım: Eğer eski sevgilinizin yüzde birlik dönme olasılığı bile varsa bu kitaptaki taktikleri mutlaka deneyin. Çünkü bu yöntemler gerçekten etkili. Fakat yüzde birlik bir olasılık bile yoksa, bu kaynağa boş yere para harcamayın.

   Umarım en kısa zamanda tekrar birlikte olur, bu durumu da buradan paylaşırsınız.

   Sil